zavřít

Steel Division 2 představuje svůj strategický mód, kde velíte celým armádám

Windows

- Video autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Steel Division 2 se stejně jako jednička pokusí zaútočit na hráčská srdce pomocí vynikajícího bitevního enginu, kde v reálném čase ovládáte pěší jednotky, tanky, letadla i dělostřelectvo. Pokračování si však oproti staršímu bráškovi přece jen přichystalo jednu dost vzrušující novinku: strategický mód, v němž na tahové mapě posouváte celé pluky. Prostě takový druhoválečný Total War.

Mód se jmenuje Army General a jeho principy jsou vlastně vcelku jednoduché. Pustíte se do jedné z kampaní buď za Sověty, nebo za Němce, dostanete k ruce nějaké počáteční síly a snažíte se splnit operační cíle.

Na severu přesunete jednu divizi a připravíte ji k útoku na klíčové město, jehož získání vám zajistí přísun posil. Na východě svou pěchotu necháte, ať se zakope a zaujme defenzivní postavení, abyste měli chráněná křídla. No a když na libovolném místě dojde ke střetnutí, hra se přepne do realtimového režimu a vy si svůj vlastnoručně uklohněný konflikt osobně vyřešíte. To všechno vám ukáže nové video.

Pod kapotou se evidentně skrývá docela dost systémů, které je složité pochytit z pouhé videoukázky, ale každopádně se mi zdá, že to není jen nějaký ledabylý přídavek. Snad do Steel Division 2 zapadne a snad se tahle strategie i přes nemalé problémy ve studiu a posunuté vydání nakonec povede. Dozvíme se to 20. června.

Tagy: strategie historie druhá světová válka válečná realtime realistická

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.