Steel Division 2 představuje svůj strategický mód, kde velíte celým armádám
zdroj: Archiv
Video

Steel Division 2 představuje svůj strategický mód, kde velíte celým armádám

23. 5. 2019 13:53 | autor: Václav Pecháček |

Steel Division 2 se stejně jako jednička pokusí zaútočit na hráčská srdce pomocí vynikajícího bitevního enginu, kde v reálném čase ovládáte pěší jednotky, tanky, letadla i dělostřelectvo. Pokračování si však oproti staršímu bráškovi přece jen přichystalo jednu dost vzrušující novinku: strategický mód, v němž na tahové mapě posouváte celé pluky. Prostě takový druhoválečný Total War.

Mód se jmenuje Army General a jeho principy jsou vlastně vcelku jednoduché. Pustíte se do jedné z kampaní buď za Sověty, nebo za Němce, dostanete k ruce nějaké počáteční síly a snažíte se splnit operační cíle.

Na severu přesunete jednu divizi a připravíte ji k útoku na klíčové město, jehož získání vám zajistí přísun posil. Na východě svou pěchotu necháte, ať se zakope a zaujme defenzivní postavení, abyste měli chráněná křídla. No a když na libovolném místě dojde ke střetnutí, hra se přepne do realtimového režimu a vy si svůj vlastnoručně uklohněný konflikt osobně vyřešíte. To všechno vám ukáže nové video.

zdroj: Archiv

Pod kapotou se evidentně skrývá docela dost systémů, které je složité pochytit z pouhé videoukázky, ale každopádně se mi zdá, že to není jen nějaký ledabylý přídavek. Snad do Steel Division 2 zapadne a snad se tahle strategie i přes nemalé problémy ve studiu a posunuté vydání nakonec povede. Dozvíme se to 20. června.

Nejnovější články