zavřít

Skvělá videa představují samopaly a pistole v Metru Exodus

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Je tomu sotva týden, co nám tvůrci Metra Exodus ze studia 4A Games ukázali video, v němž představili čtyři třídy zbraní, které na vás čekají v postapokalyptickém Rusku. Ve videu slíbili, že se na jednotlivé třídy podívají podrobněji a okamžitě tak začali konat. Dva typy už dostaly svých pár minut slávy.

Jako první se formou zajímavého rozboru s komentářem představily samopaly. Nemůže samozřejmě chybět zbraň, kterou bychom na naší půdě nazvali jednoduše kalach. Nicméně s trochou šikovnosti z něj uděláte obstojnou rychlopalnou snajperku s prodlouženou hlavní, zaměřovačem a delší pažbou.

Pokud upřednostňujete styl po hlavě do akce, asi zvolíte spíš obří zásobník a laserový zaměřovač, abyste mohli pálit hezky od boku. Úpravy ale mohou zajít ještě dál, a to až k Valve, což je název zbraně, která jako zbraň už ani nevypadá.

V případě pistolí jsou úpravy ještě obdivuhodnější. Jistě, můžete se pustinou procházet jako pravý pistolník s pouhým šestiraňákem (nebo dokonce jen tříraňákem), ale i z tohohle drobečka uděláte v mžiku oka odstřelovačku. Nebo samopal. A nabízí se samozřejmě i tišší způsob boje s tlumičem.

Možnosti jednotlivých tříd zbraní a hlavně jejich úprav už opravdu nejsou jen prázdnými slovy na papíře. Zajímalo by mě, zda vůbec budu mít důvod měnit třídu zbraní, když v rámci jedné zjevně půjde docílit i těch ostatních.

Následující dvě videa se zaměří na brokovnice a na nezařaditelné, jako je například kuše. Metro Exodus vyjde 15. února na PC, PS4 a Xbox One.

Tagy: akční FPS first person postapokalypsa E3 2017

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.