zavřít

Sen, nebo noční můra? Rozkošné There Was a Dream vás nechá hádat

Windows

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Claire je mladé děvče, které se po rozkolu s vlastní rodinou odstěhovalo na malebný italský venkov. V noci ji občas sužují zlé sny, ale to přece nic neznamená. Nebo ano? Akční adventura There Was a Dream vás uvede do otevřeného světa, který může být v jednu chvíli pohádkou a v té druhé zase drsným hororem. Na vás bude, abyste tyhle dva elementy vyrovnali a uvedli věci zase do pořádku.

Jak se nás snaží přesvědčit hlubinná psychologie, za všechno může naše dětství, což je i případ Claire. Těžko říct, jestli ji maminka málo objímala, každopádně ze snové dimenze zmizeli všichni její přátelští obyvatelé, které vězní všemožná zlá monstra z nočních můr.

Budete je muset osvobodit, ale pokud nikam nepospícháte, může být There Was a Dream i roztomilým simulátorem života na venkově. Claire si může přivydělávat na různých brigádách nebo se oddávat zahradničení, hornictví, rybaření, plachtění, lovu, potápění nebo třeba jízdě na koni. Kdo tady potřebuje zachránit?!

Snad nevinní obyvatelé počkají, než si Claire vybere správný účes, barvu pyžama a novou pohovku. Ale nemyslete si, není to žádná fiflena a když je potřeba, vezme kromě krumpáče do ruky třeba i zbraně a s příšerami se po svém vypořádá. Mimo hrubé síly klidně však můžete využít i pastí a házet kamení, abyste nepřátele odlákali.

There Was a Dream od italského studia Keydare Project už v této chvíli můžete vyzkoušet na serveru itch.io, kde je dostupné v předběžném přístupu.

Tagy: venkov

Zdroje: itch.io

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.