zavřít

Nintendo odkládá Animal Crossing na příští rok, ale ukazuje desítky minut záběrů

Switch

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Populární série Animal Crossing se vrací ve velkém stylu, i když jí to ještě chvíli potrvá. Nové Animal Crossing: New Horizons mělo vyjít ještě letos, ale to Nintendo nestíhá. Aktuální datum vydání tak zní březen 2020 a vedle obrázků i traileru se můžete podívat také na desítky minut záběrů z hraní.

V Animal Crossing: New Horizons začínáte pro změnu na zdánlivě opuštěném ostrově namísto v už vybudované vesničce. Vývojáři takovou změnu v přístupu vysvětlují dvěma způsoby: zaprvé chtěli nabídnout hráčům něco nového a zadruhé už nepřijdete k „hotovému“. Drtivou většinu věcí budete muset vybudovat opravdu od základů.

Začínat tak nebudete v domě ani v chýši, ale v prachobyčejném stanu, kde vyfasujete jen ty nejzákladnější náležitosti. Co s nimi uděláte, jak využijete okolní zdroje a co všechno z nich vycraftujete a postavíte, je jen pouze na vás.

Animal Crossing: New Horizons vyjde 20. března 2020 exkluzivně na Switch.

 

Tagy: strategie adventura společenská E3 2019

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.