zavřít

Remake Spyro ozvučí původní skladatel, mezi novou a starou hudbou můžete i přepínat

PlayStation 4 Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Nádherně vypadající remake Spyro Reignited Trilogy nebude s nostalgií šetřit a pokusí se všechny pamětníky zasáhnout nejen co do vizuálních, ale i zvukových vjemů. K hopsání a upalování nepřátel totiž bude vyhrávat Stewart Copeland, skladatel původních her.

Copland tak v posledních měsících pracoval na novém hudebním doprovodu pro remakeované verze všech tří her, které budou součástí Spyro Reignited Trilogy. O výrazně odlišnou hudbu od té původní ale určitě nepůjde, Copland se svojí starou tvorbou přiznaně inspiroval a v novém hudebním doprovodu používá i části toho starého.

Vývojáři si navíc pro Spyro Reignited Trilogy navíc připravili příjemnou funkci, která mi třeba v Crash Bandicoot N. Sane Trilogy chyběla. Ve hře totiž budete mít možnost přepínat mezi novým a původním hudebním doprovodem, a to nejen v hlavním menu, ale kdykoliv během hraní.

Bohužel nepůjde stejně přepínat mezi původní a novou grafikou, ale to už dnes asi nemůžeme od každého remaku automaticky očekávat. Spyro Reignited Trilogy vyjde už 21. září na PlayStation 4 a Xbox One. Vedle ukázek staré i nové hudby se můžete podívat také na nové záběry z hraní, které najdete pod tímto odkazem.

Porovnání nové a staré hudby

Ukázka nového hlavního motivu

Tagy: remake plošinovka 3D

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.