„Push the tempo“ se rozléhá novým trailerem, který představuje PvP multiplayer v Destiny 2
zdroj: Archiv

„Push the tempo“ se rozléhá novým trailerem, který představuje PvP multiplayer v Destiny 2

9. 8. 2017 12:08 | Video | autor: Patrik Hajda |

Do vydání akční scifárny Destiny 2 na konzolích nezbývá už ani měsíc a po proběhlé otevřené betě a zprávě o chystané betě pro PC tu máme další lákadlo v podobě nového videa. To se zaměřuje čistě na herní mód Crucible, ve kterém si to rozdají dva týmy hráčů proti sobě.

PvP klání se v druhém díle Destiny dočká jedné poměrně zásadní změny – všechny módy kompetitivního multiplayeru se omezily na osm hráčů, tedy čtyři postavy na každé straně silové barikády. Většina módů z prvního Destiny zůstává, jen počet hráčů už není šest na šest a tři na tři.

Z těch dochovaných módů se můžete těšit na klasický týmový deatmatch Clash, zabírání tří kontrolních bodů v režimu Control a týmový deathmatch Supremacy, ve kterém soupeře nestačí pouze zabít, ale svůj kill musíte ještě potvrdit sebráním jeho odznaku.

zdroj: Archiv

Staronovým módem je Survival vycházející z minulého Skirmish, ve kterém můžete oživovat své padlé spolubojovníky, akorát tentokrát máte omezený počet životů na celý zápas. Úplně novým módem je Countdown, variace na klasický King of the Hill, kde jeden tým brání jádro před druhým týmem.

V PvP budou hrát důležitou roli i tři základní třídy Guardianů – Hunter, Titan a Warlock. Hunteři disponují vysokou pohyblivostí, sniperkou a rychlopalnými puškami, zatímco na blízko využívají elektrifikované kopí podtřídy Arcstrider.

Zato Titan nepatří mezi nejrychlejší vojáky bojiště, ale díky své mohutnosti může odrážet nepřátele svým tělem, stavět obranné zdi pro sebe a kolegy a když půjde do tuhého, smáznout několik nepřátel jedním výstřelem z bazuky. Jeho podtřída Sentinel je opatřena neprůstřelným štítem, který lze po vzoru Captain America hodit po nepřátelích.

Poslední třída Warlock sází na brokovnice, granátomety a v Dawnblade podobě plošný úder o zem. Destiny 2 vychází již 6. září na PlayStation 4 a Xbox One, zatímco PC verze vyjde až 24. října. Pokud si hru předobjednáte, obdržíte exklusivní ledovou pušku Clodheart.

Nejnovější články