zavřít

Půlhodinové video z Deus Ex: Mankind Divided předvádí akci, stealth i dialogové souboje

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Deus Ex: Mankind Divided se na letošní E3 prezentoval téměř půlhodinovým videem, které se dostalo ven už před pár dny v celé své kráse. Na záběrech uvidíte futuristickou Prahu, uslyšíte podivný český dabing bezpečnostních složek a především si prohlédnete herní mechaniky. Tvůrci vás videem provedou postupně a nezapomínají, že Deus Ex není jen o střílení, ale také o stealthu a hackování.

Největší pozornost věnují vývojáři prezentaci akční složky hry, protože jak sami přiznali, v Deus Ex: Human Revolution nebyla akce úplně dokonalá. Stealth, konverzace i hackování nebylo příliš co vytknout, ale pokud jste chtěli hrát DE:HR jako čistou akci, nedosahovala hra na úroveň těch nejlepších titulů na trhu. V Mankind Divided by se to ale mělo změnit a hráči, kterým vyhovuje Rambo styl, si prý přijdou na své také.

Tvůrci ale nezapomínají ani na stealth přístup, kterému se věnuje první část videa, kde se povídá, chodí, plíží a vůbec se Jensen vyhýbá přímé konfrontaci. Uvidíte nové hackování na dálku, nové augmentace i způsoby, jak potichu sejmout skupinku vojáků, ale též "sociální souboje s bossy". Jde v podstatě o rozšířené dialogy s důležitými postavami příběhu, které mají vliv na další směřování hry.

Tady je potřeba upozornit, že jakmile v druhé polovině videa dojde na konverzační duel v kanceláři, uslyšíte spoilery. Jestli se jim tedy chcete vyhnout, konverzaci raději přeskočte. Pak už následuje jen rychlý závěr videa, který je primárně akční, a předvede mimo jiné i nový systém úpravy zbraní (munice/rozšíření/doplňků) za chodu. Deus Ex: Mankind Divided vyjde příští rok na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Tagy: stealth akční sci-fi kyberpunk FPS first person Deus Ex e3 2015

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.