zavřít

Půlhodinové video z Deus Ex: Mankind Divided předvádí akci, stealth i dialogové souboje

PlayStation 4 PC Xbox One

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Deus Ex: Mankind Divided se na letošní E3 prezentoval téměř půlhodinovým videem, které se dostalo ven už před pár dny v celé své kráse. Na záběrech uvidíte futuristickou Prahu, uslyšíte podivný český dabing bezpečnostních složek a především si prohlédnete herní mechaniky. Tvůrci vás videem provedou postupně a nezapomínají, že Deus Ex není jen o střílení, ale také o stealthu a hackování.

Největší pozornost věnují vývojáři prezentaci akční složky hry, protože jak sami přiznali, v Deus Ex: Human Revolution nebyla akce úplně dokonalá. Stealth, konverzace i hackování nebylo příliš co vytknout, ale pokud jste chtěli hrát DE:HR jako čistou akci, nedosahovala hra na úroveň těch nejlepších titulů na trhu. V Mankind Divided by se to ale mělo změnit a hráči, kterým vyhovuje Rambo styl, si prý přijdou na své také.

Tvůrci ale nezapomínají ani na stealth přístup, kterému se věnuje první část videa, kde se povídá, chodí, plíží a vůbec se Jensen vyhýbá přímé konfrontaci. Uvidíte nové hackování na dálku, nové augmentace i způsoby, jak potichu sejmout skupinku vojáků, ale též "sociální souboje s bossy". Jde v podstatě o rozšířené dialogy s důležitými postavami příběhu, které mají vliv na další směřování hry.

Tady je potřeba upozornit, že jakmile v druhé polovině videa dojde na konverzační duel v kanceláři, uslyšíte spoilery. Jestli se jim tedy chcete vyhnout, konverzaci raději přeskočte. Pak už následuje jen rychlý závěr videa, který je primárně akční, a předvede mimo jiné i nový systém úpravy zbraní (munice/rozšíření/doplňků) za chodu. Deus Ex: Mankind Divided vyjde příští rok na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Tagy: stealth akční sci-fi kyberpunk FPS first person Deus Ex e3 2015

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.