Pro singleplayerovou část Battlefleet Gothic Armada 2 si připravte i stovku hodin
zdroj: Archiv

Pro singleplayerovou část Battlefleet Gothic Armada 2 si připravte i stovku hodin

14. 1. 2019 11:41 | Video | autor: Patrik Hajda |

Vesmírné bitvy ve světě čtyřicítkového Warhammeru jsou za dveřmi, ale ještě než se do nich za dva týdny naplno ponoříte, můžete své smysly namlsat novými záběry z příběhové kampaně. Vlastně příběhových kampaní, protože Battlefleet Gothic Armada 2 vás vezme rovnou na tři epické výpravy.

Battlefleet Gothic Armada 2 je plně vybavena pro účely multiplayeru, ve kterém vám dá na výběr z dvanácti frakcí, osmdesáti subfrakcí, zabojujete si v hodnocených bitvách i zápasech dvou na dva. Nadto vás čeká tuna obsahu pro jednoho hráče, který údajně vydá na víc než sto hodin. Nepostarají se o to jen příběhové kampaně, ale i různé skirmishe.

Třemi kampaněmi si projdete z pohledu tří různých stran – imperiálních jednotek, Necronů a Tyranidů. Na cestě očekávejte setkání s nejimpozantnějšími plavidly a gigantickými bytostmi známými z Warhammeru 40 000. Příběhy nicméně nekopírují známé události univerza a jsou sepsané pro účely hry.

zdroj: Archiv

V kampaních je vaším cílem rozprostřít se po galaxii a ovládnout sektory a jejich jednotlivé systémy. Podrobené planety samozřejmě přinášejí své výhody, přičemž to pro každou z ras znamená něco jiného. Imperiální jednotky vylepší své lodě technologiemi Adeptů Mechaniků, Tyranidé planety jednoduše pozřou.

Tiskovka sice mluví o singleplayerové kampani, ale následně dodává, že ji celou můžete odehrát v kooperaci s jedním hráčem. Každý se chopíte poloviny armády, nad kterou dostanete plnou kontrolu. Ke kooperaci se dostanete „až“ 24. ledna, kdy Battlefleet Gothic Armada 2 vyjde na PC.

Pokud ale sáhnete po předobjednávce, můžete už zítra naskočit do druhé uzavřené bety, která poběží až do vydání. Dá vám okusit všechny možnosti multiplayeru a nabídne první krůčky kampaněmi za Imperium a Necrony.

Nejnovější články