zavřít

Battlefleet Gothic Armada 2 vám dokáže, že větší znamená lepší

Windows

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Obrovské křižníky Xenosa se do sebe zaklesávají za doprovodu epických explozí. Vzduchem sviští proudy projektilů různých původů, od energetických kanónů Eldarů, přes imperiální torpéda až po tyranidí žíravé střely. Některé minou, jiné zasáhnou svůj cíl s devastujícím účinkem. Celá galaxie je v plamenech. I když před vašima očima umírají stovky bojovníků různých frakcí, je to nádhera. Taková je nová Battlefleet Gothic Armada 2 na komentovaných záběrech z hraní.

Nejsem žádným znalcem univerza Warhammer 40,000, ale pro obrovskou zvědavost to ani není potřeba. Epičnost této vesmírné strategie mi ke štěstí naprosto stačí, i když nevím řadu detailů. Jediné video z Battlefleet Gothic Armada 2 ve mně dokázalo vyvolat nevídanou touhu si hru zkusit. Bitvy obřích rozměrů s vesmírnými koráby prostě vypadají fantasticky a správně komplexně.

Bohužel neholduji multiplayeru, který je zastoupen běžnými zápasy jeden na jednoho i dva na dva. Pokud jste na tom podobně, není třeba sklápět hlavu zklamáním. Druhá Armada totiž připluje hned se třemi příběhovými kampaněmi, které jsou zasazené do aktuálního dění v tabletop předloze. Odhalíte tak osudy Tyranidů, Necronů a Impéria.

Bitev se ale zúčastní 12 frakcí – Adeptus Astartes, Adeptus Mechanicus, Chaos, Aeldari Corsairs, Aeldari Craftworld, Drukhari, T’au, Orci a Protektoři. Za každou z nich se bude hrát jinak. Jejich lodě se jinak pohybují a jsou jinak efektivní v boji, o čemž pojednává první ze dvou videí výše. V konečném důsledku dostanete všeho víc, vše bude větší, hezčí, epičtější… A tak to má ve světě WH40K přeci být.

Líté boje vesmírných gigantů započnou v Battlefleet Gothic Armada 2 24. ledna. Pro velké zájemce je na Steamu připravena předobjednávka s 10% slevou, ale hlavně zajištěným přístupem do dvou plánovaných beta testů, z nichž první proběhne od 5. do 12. prosince, druhý ještě v průběhu ledna. Pokud navíc vlastníte předchozí Battlefleet Gothic: Armada, sleva se vám zvýší na 25 %. Pěkný servis pro fanoušky.

P.S.: Už dlouho se mi nestalo, abych z naší galerie nebyl ihned schopný vybrat titulní obrázek. Jeden je poutavější než druhý. Kdyby nic jiného, tak ta hra vypadá naprosto fantasticky.

Tagy: strategie akční sci-fi realtime warhammer 40000

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.