zavřít

Trazyn představuje ve skvělém traileru Battlefleet Gothic Armada 2 několik frakcí

Windows

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Ano, to si dám líbit! Nové video k Battlefleet Gothic Armada 2 sice oznamuje datum vydání „až“ začátkem roku 2019, ale zároveň skvěle pracuje s atmosférou. Je vidět, že studio Tindalos spolupracuje s Games Workshop a jejich nová hra bude zasazená do aktuálního kontextu dějové linky osmé edice.

Trailer tentokrát vypráví ze svého úhlu pohledu největší sběratel ve vesmíru, který si čerstvě do své soukromé sbírky přidal i jednoho taktického génia z Cadie, necroní vládce z dynastie Nihilakh a jeden z nejaktivnějších Necronů v 41. tisíciletí - Trazyn. Jak už jsme psali, Necroni budou jednou z nových hratelných frakcí téhle realtime strategie s obrovitými loděmi a flotilami.

Jak vám ukazuje video, těšit se můžete kromě klasických ras jako Eldaři, Imperiální flotila, Chaos či Orci, také třeba na Tau a samozřejmě unikátně působící biolodě úlových flotil Tyranidů. Záběr, v němž jedna z nich požírá imperiální křižník je prostě… skvělý.

Celkem Battlefleet Gothic Armada 2 nabídne trojici kampaní a dvanáct hratelných frakcí. Jsem zvědavý, zda se mezi ně vejde i nějaká flotila Adeptus Custodes, jejichž člena má Trazyn na konci traileru ve své sbírce. Navíc hra pro všechny tři kampaně nabídne kooperativní multiplayer, což zní lákavě.

Tagy: strategie realtime Warhammer 40,000

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.