zavřít

Příští měsíc se v American Truck Simulatoru ohřejete v prosluněném Utahu (pokud nemáte DirectX 9)

Windows MAC Linux

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Zatímco Euro Truck Simulator 2 slaví své sedmé narozeniny, American Truck Simulator se po víc než třech letech na trhu dočká čtvrtého rozšíření mapy, kterým bude tentokrát stát Utah. Sice stále nevíme konkrétní datum vydání, ale můžete si být jistí tím, že v něm bude figurovat listopad.

K rozšířením českých simulátorů kamionů toho tradičně není moc co říct. Jde prostě o další kousek pevniny s ikonickými prvky krajiny, průmyslem a s ním souvisejícími náklady. Proto se v případě Utahu vzdám slova ve prospěch delších záběrů z hrání přímo od SCS Software, které najdete níže.

Za zmínku ale rozhodně stojí blížící se update 1.36, který je právě teď v otevřené betě a týká se obou Truck Simulatorů. Nepřidává toho moc z hlediska obsahu (nějaký ten návěs, úprava některých měst a rychlostních limitů), protože se převážně zaměřuje na ukončení podpory DirectX 9. Tvůrci se od teď budou soustředit na DirectX 11, což jim usnadní a urychlí vývoj dalších dodatků.

Tagy: kamiony simulace Utah Závodní česká hra simulator

Zdroje: SCS Software blog

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.