zavřít

Příběhový trailer z Killzone: Shadow Fall naznačuje zápletku

PlayStation 4

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Pokud vám trailer v článku přijde povědomý, tak vám dám za pravdu - záběry z tohoto videa jsou vybrané z traileru na Killzone: Shadow Fall, který jsme viděli při představení PS4. Mnohem důležitější je na něm mluvený text, který prozrazuje trochu více o příběhu hry. Pozor, teď následují spoilery z Killzone 3, takže pokud jste ji ještě nehráli, nečtěte dál. SPOILERY.

Musím říct, že mi, i přes mou oblibu série pro její žánrovou čirost, přišlo zacházení Vekty s Helghanem poměrně drsné (čti – realistické). Vše vyvrcholilo brutální (byť ne tak úplně zamýšlenou) genocidou, kterou jste v trojce spáchali a zlikvidovali drtivou většinu obyvatelstva Helghastu (které to už předtím nemělo jednoduché a proto vytáhlo do války...když nepočítáte charismatické padoušské vůdce).

Killzone: Shadow Fall se odehrává třicet let po zničení Helghanu. Na Vektě žijí segregované zbytky populace Helghastů a nyní se rozhodli, že přišel čas, aby Vekta zaplatila za zničení jejich prokleté planety a vyvraždění svých blízkých. Bylo by tedy hezké, kdybychom kromě správňáka z Vekty hráli i za správňáka z řad Helghastů... Ale nechci už po tvůrcích moc?


Tagy: sci-fi FPS military

Zdroje: CVG

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.