zavřít

Předělávky Oblivionu a Morrowindu do enginu Skyrimu předvádí pokrok v nových videích

Windows PlayStation 3 Xbox 360 Xbox

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Sympatické fanouškovské projekty Skyblivion a Skywind, předělávající Oblivion a Morrowind do enginu a vůbec technologií Skyrimu. O obou projektech jsme vás už několikrát informovali a ani aktuální dvojice videí není zřejmě poslední zprávou, kterou o obou iniciativách na Games uvidíte. Vývoj se táhne, protože ani na jedné hře nepracuje Bethesda, nýbrž parta nadšených amatérů a dobrovolníků z různých koutů světa.

To ale nic nemění na tom, že se jim daří dělat poměrně velké pokroky, jak ostatně oba týmy předvádí v aktuálních videích. V případě Skyblivionu vás nový trailer zavede na stará známá místa a hlavně vám ukáže tváře, které si fanoušci série budou jistě dobře pamatovat. Jen je tentokrát uvidíte v podstatně lepším grafickém zpracování.

Skyblivion se v poslední době posunul především co do obsahu, takže ve hře jsou teď další nová brnění, zbraně, štíty a ručně vytvořená NPC. Grafici oblékly celé Imperial City do nových textur a celé město řádně „zabordelili“ dostatečným množstvím předmětů.

Došlo i na nové modely flóry, příšery a hlavně příslib častějšího vydávání nových updatů. Podobně je na tom i Skywind, jehož video je sice o něco chudší, ale také vám nabídne pohled na dobře známé lokace. V případě Skywindu se vývojáři posunuli především co do 3D modelů, kdy se můžete podívat na ukázku například nového brnění, příšer a prostředí.

Nový The Elder Scrolls je zatím v nedohlednu a tak jsou Skyblivion a Skywind vítanými projekty s nemalým množstvím potenciálních hráčů. Pokud byste preferovali raději oficiální hru přímo z dílny Bethesdy, budete se muset na nějakou dobu spokojit jen s The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition, tedy remakem pátého dílu. Ten vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One už 28. října.

Tagy: The Elder Scrolls (série) fantasy RPG remake first person

Zdroje: TESrenewal.com

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.