zavřít

Predátoři z Hunting Grounds se hlásí o slovo, k jejich umlčení můžete použít Bezbolestnou

PlayStation 4 PS4 Pro

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Fanoušci osmdesátkového Predátora by si možná nechali líbit radši nějaký singleplayerový příběhový zážitek, nadcházející Predator: Hunting Grounds ale bude multiplayerovou akční řežbou. A to ne jen tak ledajakou – asymetrický faktor znamená, že si budete hrát na kočku a myšky, respektive skupinka elitních vojáků bude nahánět vraždící mašinu z vesmíru. Nebo ona je? Podle nového traileru je správně spíše ta druhá možnost.

zdroj: vlastní

Predátor se v novém videu chlubí hromadou hraček, které mu vývojáři ze studia IllFonic nadělili. Kdyby měl jedinou podobu, zřejmě by se vám snadno ohrál, takže si při hraní Hunting Grounds budete moct zvolit jeho třídu i vybavení.

Může být lovcem, což je základní podoba s vytříbeným stylem v nahánění nepřátel; berserkerem s ještě nadpřirozenější silou a nějakým tím zdravím navíc; anebo rychlým scoutem s ultimátní výdrží. Dočkáte se také kosmetických úprav masek a zbrojí, stejně jako ženských variant populárního monstra.

zdroj: Thunder Lotus Games

S hratelnými třídami se pojí i zbraně, díky nimž si predátoři mohou se svou kořistí pohrávat nad rámec zápěstních čepelí. Nechybí klasické laserové zaměřování a plazma odpalovaná na dálku, brutální nabodávání na vystřelovací oštěp či jakási mimozemská variace naváděných šurikenů, které můžete házet, ale taky s nimi vojáky dekapitovat nablízko.

Dočkáte se také střelby ze skládacího luku a triumfálního vytrhávání trofejí z těl padlých nepřátel: lebka, srdce, játra, vždyť je to jedno. Trailer potenciálním predátorům stejně nedává příliš na výběr: „Lovte, nebo buďte loveni.“

Predator: Hunting Grounds vychází 24. dubna 2020, na PC exkluzivně na Epic Store, na Xboxu One a PlayStation 4. Fanoušky předlohy s Arnoldem Schwarzeneggerem jistě potěší předobjednávkové bonusy v podobě skinu původního predátora z roku 1987 a minigunu s přezdívkou Bezbolestná.

Tagy: asymetrický multiplayer Predator

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.