zavřít

Podívejte se na skvělý krátký film Human Revolution k Deus Ex: HR

PC PlayStation 3 Xbox 360 Wii U

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Některé fanouškovské projekty přechází mrknutím oka do roviny profesionálních a sem spadá i dvanáctiminutový film, který vychází ze skvělého Deus Ex: Human Revolution. Stojí za ním Moe Charif, který film režíroval, napsal k němu scénář a střihl si roli Adama Jensena. Když se podíváte na jeho oficiální stránky, uvidíte, že Charif není žádný začátečník a má na pažbě už pár podobných zářezů.

Děj kraťasu nesleduje příběhovou linii hry, ale objevují se zde někteří staří známí jako třeba Jelena Fedorovová. Právě střet s ní je vrcholem celého krátkého filmu a ukazuje skvělou práci při kombinaci CGI a hrané akce, na což dnes občas kašlou i režiséři velkých blockbusterů a rovnou sahají jen po CGI. Bylo by hezké vidět celý film v tomto stylu, byť je samozřejmě něco úplně jiného napsat scénář k dvanácti minutám a k celovečernímu filmu.

Tagy: sci-fi kyberpunk fanfilm Deus Ex

Zdroje: All Games Beta,Moe Charif

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.