zavřít

Podívejte se na skvělý krátký film Human Revolution k Deus Ex: HR

Windows PlayStation 3 Xbox 360 Wii U

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Některé fanouškovské projekty přechází mrknutím oka do roviny profesionálních a sem spadá i dvanáctiminutový film, který vychází ze skvělého Deus Ex: Human Revolution. Stojí za ním Moe Charif, který film režíroval, napsal k němu scénář a střihl si roli Adama Jensena. Když se podíváte na jeho oficiální stránky, uvidíte, že Charif není žádný začátečník a má na pažbě už pár podobných zářezů.

Děj kraťasu nesleduje příběhovou linii hry, ale objevují se zde někteří staří známí jako třeba Jelena Fedorovová. Právě střet s ní je vrcholem celého krátkého filmu a ukazuje skvělou práci při kombinaci CGI a hrané akce, na což dnes občas kašlou i režiséři velkých blockbusterů a rovnou sahají jen po CGI. Bylo by hezké vidět celý film v tomto stylu, byť je samozřejmě něco úplně jiného napsat scénář k dvanácti minutám a k celovečernímu filmu.

Tagy: sci-fi kyberpunk fanfilm Deus Ex

Zdroje: All Games Beta,Moe Charif

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.