Podívejte se, jak hraje Hearts of Iron IV důstojník švédské armády
zdroj: tisková zpráva

Podívejte se, jak hraje Hearts of Iron IV důstojník švédské armády

1. 7. 2016 10:55 | Video | autor: Aleš Smutný |

V rámci propagace své nové (a z hlediska prodejů velmi úspěšné) strategie Hearts of Iron IV si Paradox Interactive pozvali do studia plukovníka švédské armády Connyho Hansena, aby ukázal, jak mu půjde hra za USA. Video je poměrně krátké a spíš ukáže, jak moc jde ve hře aplikovat znalost z reálné vojenské taktiky a logistiky, což vám může posloužit i jako inspirace pro vaše hraní. Nicméně pro samotnou je důležitější první update, který upravuje několik herních prvků a chování umělé inteligence.

Armády teď mají tři způsoby, jak mohou plnit vaše rozkazy – opatrně, vybalancovaně a rychle. Nově budou k dispozici zcela čisté templaty pro vaše divize. Konečně půjde spojovat flotily, které nejsou ve stejné lokaci prostě tím, že je pošlete na místo jakmile dorazí, sloučí se. Celé uživatelské rozhraní se dočkalo řady změn.

V rámci umělé inteligence došlo k řadě úprav. Počítač bude klást při organizování vojenské produkce mnohem větší důraz na pěchotu a stíhačky. Naopak trochu klesne jejich chuť vyrábět především motorizované jednotky. Bude pravděpodobnější, že poskytne přístup na své území státům, s nimiž má společného nepřítele. V rámci větší historické přesnosti byla snížená pravděpodobnost, že bude Německo vyhlašovat válku proti státům jižní Ameriky (kam by se pak jeli schovávat).

Došlo samozřejmě i k opravě bugů, které jsou u hry této velikosti nevyhnutelné. Celý seznam oprav a úprav najdete na těchto stránkách.

zdroj: Archiv

Nejnovější články