zavřít

Obrovské hordy zombií v kooperaci World War Z vyřešíte potichu i explozivně

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Čtyři hráči společně kosící zombie. Fungovalo to v případě Left 4 Dead, nefungovalo v Overkill’s The Walking Dead. Na kterou stranu se asi přikloní příští rok vycházející World War Z? S neúspěšným Walking Dead sdílí podstatu adaptace cizího díla, ale hratelností pravděpodobně nepůjde přirovnat ani k jedné. Množství velice hbitých nemrtvých a jejich schopnost vyrovnat se s libovolnou překážkou připomíná spíš Days Gone. Nové video prezentuje, jakými způsoby si s hordou poradíte.

Konkrétně si vaše parta kooperujících přeživších vybere z šesti nabízených typů hrdinů. Když přijde řeč na zombie, obecně volím kuši, pistoli s tlumičem, nůž nebo jinou tichou zbraň, abych na sebe zbytečně nepoutal pozornost. Jenže v jejím středu jste ve World War Z už od začátku. Proto mě tolik neláká třída Slasher, která se s ostřím vrhá přímo mezi tlející maso.

Mnohem víc mě přitahuje Hellraiser, který kašle na zbraně a ohání se výbušninami. Podobně zaměřený je Fixer, který má oblibu ve velkých zbraních a výbušných nábojích. Sympatický je i Gunslinger s důvěrou vloženou do rychlopalných kvérů. A konečně dáreček pro všechny milovníky plamínků – Exterminator.

Pokud jste to počítali, tak vám vyšlo číslo pět. Šestou postavu bych nechal pro někoho jiného. Vím, že je nesmírně důležitá, ale tahle role mě nikdy nikde nebavila. I když „ostřelovat“ kamarády léčivými šipkami může být sranda. Tedy za předpokladu, že bude i samotná hra zábavná…

World War Z vyjde příští rok na PC (možná jen v Epic Games Storu), PlayStationu 4 a Xboxu One.

Tagy: zombie akční kooperace adaptace

Zdroje: AllGamesDelta

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.