Nepříliš úspěšné Overkill’s The Walking Dead pořídíte za půlku
zdroj: tisková zpráva

Nepříliš úspěšné Overkill’s The Walking Dead pořídíte za půlku

3. 12. 2018 15:35 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Poslední zprávy z Overkill Software tvrdí, že kooperativní střílečka Overkill’s The Walking Dead nenaplnila očekávání a neprodává se podle představ. Což nutně neznamená, že se na ní přestalo pracovat úplně, první epizoda druhé sezóny už vyšla. Studio teď ale hledá způsoby, jak se se špatnými prodeji vypořádat, a napadla ho velká sleva. Kompletní první sérii teď ve startovní edici koupíte za polovinu původní ceny.

Aktualizováno: Výkonný ředitel vydavatele Overkill's The Walking Dead, Bo Andersson, dnes rezignoval. Švédský Starbreeze zároveň přistoupil k rekonstrukci firmy, což v mezinárodním obchodním právu znamená, že zřejmě převede své dosavadní závazky pod jinou společnost a tu původní umístí do likvidace. Obvykle jde o poslední pokusy o odvrácení bankrotu. Odhad předpokládaných výdělků za poslední kvartál 2018 oproti původnímu firma ještě více snížila. 

Původní text: Overkill’s The Walking Dead se snažilo navázat na úspěch kooperativních zombie her typu Left 4 Dead. Mezi kritiky moc nadšení nevyvolalo a podle zpráv o mizerných prodejích nenadchlo ani hráčskou obec. Overkill Software spolu se svým vydavatelem zrevidovalo cenu a Starter Edition tak pořídíte za 30 dolarů.

Startovní edice obsahuje všechno, co ve hře bylo při vydání, druhou sezónu i ty případné následující si tedy budete muset pořídit zvlášť. V prvním přídavku se nachází nová mise, kemp pro nehratelné postavy a pár nových předmětů. Samostatně stojí 8 dolarů a cena jednotlivých epizod se v druhé sezóně bude lišit. Vycházet budou do června příštího roku.

zdroj: Archiv

Majitelé základní hry, potažmo startovní edice, se přitom budou moct připojit do misí z druhé sezóny, pokud je do nich přizve kamarád, který je vlastní. Nebudou ale moct hrát za nové postavy nebo používat zbraně, které v ní přibudou. Uvidíme, jestli padesátiprocentní sleva k Overkill’s The Walking Dead přitáhne dostatek hráčů, aby se svým tvůrcům alespoň vyplatilo. Naši recenzi si budete moct přečíst během tohoto týdne.

Nejnovější články