Čtyřčlenný koop se zombíky? Overkill’s The Walking Dead vyzývá Left 4 Dead
zdroj: tisková zpráva

Čtyřčlenný koop se zombíky? Overkill’s The Walking Dead vyzývá Left 4 Dead

7. 11. 2018 11:12 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Studio Overkill se zapsalo do srdcí mnoha hráčů povedenou loupeživou kooperací Payday 2 a nyní to zkouší znovu s licencí komiksu The Walking Dead. Základní formule není nic převratného – čtyři hráči se pustí do světa zamořeného zombíky, ve kterém se snaží hlavně přežít. To už tu bylo několikrát na různé i velmi podobné způsoby. Jak to dopadne tentokrát?

FPS akce Overkill’s The Walking Dead dorazila v celé své částečné kráse na Steam. Proč částečné? Protože je rozdělená do jednotlivých sezón, které jsou dále rozkouskované na epizody. Nyní je k dispozici první sezóna s deseti epizodami odehrávajícími se ve Washingtonu, později v listopadu odstartuje i druhá sezóna s devíti epizodami, které budou vycházet postupně až do června příštího roku.

Obě dvě sezóny jsou součástí základní i deluxe edice hry za 50 a 68 eur. Plány dalších sezón jsou zatím tajné, ale pravděpodobně se odvinou od úspěchu dosavadního obsahu. A tam hra zatím naráží na ne moc přívětivá hodnocení hráčů, která se na Steamu pohybují kolem nehezkých 55 %. Vstupujte proto do Rickovy nemrtvé apokalypsy opatrně.

zdroj: Archiv

zdroj: Archiv

zdroj: Archiv

Nejnovější články