Nový trailer na Life is Strange 2 připomíná příchod 3. epizody
zdroj: Archiv

Nový trailer na Life is Strange 2 připomíná příchod 3. epizody

3. 5. 2019 12:37 | Video | autor: Šárka Tmějová |

Epizodická příběhová adventura Life is Strange 2 se příštím týdnem přehoupne do své druhé poloviny. Po téměř čtyřměsíční pauze konečně vyjde třetí epizoda, kterou na cestu nepřekvapivě vyprovází čerstvý trailer. Je plný spoilerů, jak se uprostřed příběhu dá očekávat, takže pokud čekáte na komplet a první dvě epizody ještě nemáte dohrané, nejspíš se na něj nechcete koukat.

V pořadí třetí epizodu vám Dontnod přihraje příští týden, 9. května, pro všechny platformy. Daniel a Sean Diazovi jsou stále na útěku za mexické hranice. Tentokrát se přimotají k partičce tuláků v kalifornských lesích a jako obvykle se to neobejde bez problémů.

zdroj: Archiv

Na zbytek sezóny si i tak počkáte poměrně dlouho. Čtvrtá se plánuje na 22. srpna a finální pátá až na 3. prosince. Epizody jsou tedy rozložené na více než roční období, což Dontnod už loni vysvětlil tím, že si série Life is Strange velmi považuje, a proto její vývoj nechce uspěchat. Delší doba má umožnit udržet nastavenou laťku kvality a „emocionálního dopadu.“

Minimálně v prvních dvou epizodách se to zatím docela daří. Na dojemné zakončení příběhu Chloe a Max sice ještě nemají, ale ty největší zvraty Life is Strange 2 nás přece jen teprve čekají.

Nejnovější články