zavřít

Nový trailer na Life is Strange 2 připomíná příchod 3. epizody

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Epizodická příběhová adventura Life is Strange 2 se příštím týdnem přehoupne do své druhé poloviny. Po téměř čtyřměsíční pauze konečně vyjde třetí epizoda, kterou na cestu nepřekvapivě vyprovází čerstvý trailer. Je plný spoilerů, jak se uprostřed příběhu dá očekávat, takže pokud čekáte na komplet a první dvě epizody ještě nemáte dohrané, nejspíš se na něj nechcete koukat.

V pořadí třetí epizodu vám Dontnod přihraje příští týden, 9. května, pro všechny platformy. Daniel a Sean Diazovi jsou stále na útěku za mexické hranice. Tentokrát se přimotají k partičce tuláků v kalifornských lesích a jako obvykle se to neobejde bez problémů.

Na zbytek sezóny si i tak počkáte poměrně dlouho. Čtvrtá se plánuje na 22. srpna a finální pátá až na 3. prosince. Epizody jsou tedy rozložené na více než roční období, což Dontnod už loni vysvětlil tím, že si série Life is Strange velmi považuje, a proto její vývoj nechce uspěchat. Delší doba má umožnit udržet nastavenou laťku kvality a „emocionálního dopadu.“

Minimálně v prvních dvou epizodách se to zatím docela daří. Na dojemné zakončení příběhu Chloe a Max sice ještě nemají, ale ty největší zvraty Life is Strange 2 nás přece jen teprve čekají.

Tagy: rozhodnutí pokračování adventura epizodická hra

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.