zavřít

Nový trailer Kingdom Come se zaměřuje na příběh

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Už se to blíží. Minimálně v naší kotlině (a snad i mnohých dalších) očekávané středověké RPG Kingdom Come: Deliverance vychází 13. února a hned první únorový den to připomíná novým trailerem, který se zaměřuje na příběh v rámci cut scén a do něj šikovně vkládá záběry ze samotného hraní. Představí se vám tak osud Jindřicha i celé země, kdy daný kousek Čech čelí vpádu Zikmundových vojsk a hlavní hrdina se chce pomstít za smrt svých rodičů.

Můžete tak ocenit dabing jednotlivých postav a především nádhernou krajinu a prostředí vesniček. Hlavně v noci, se všemi stíny a odlesky vypadá hra opravdu nádherně. Samotné video pak je vážně povedené, má dobrou gradaci a působí dostatečně dramaticky a lákavě. Jinak už není moc co dodat. Kingdom Come už buší hruškou meče na bránu vašich počítačů a konzolí. Je jen na vás, zda ji 13. února otevřete.

Tagy: RPG historická česká hra

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.