Nová upoutávka na Need for Speed klade důraz na auta i jezdce
zdroj: tisková zpráva

Nová upoutávka na Need for Speed klade důraz na auta i jezdce

30. 10. 2015 12:53 | Video | autor: Adam Homola |

Need for Speed se po roční pauze vrací na pulty obchodů. K tomuto návratu dojde už za pár dnů, což se nám snaží připomenout aktuální nejnovější trailer. Ten vás uvede do města Ventura Bay, ve kterém vládnou peníze, ale nejdůležitější měnou na drsných ulicích je právě reputace. K obojímu přijdete skrze plnění různých událostí a výzev a za peníze si budete moct vyladit jakýkoliv vůz k obrazu svému.

Garáž má být klíčovou součástí hry, protože se standardními verzemi vozů příliš často jezdit nebudete. Záhy se vám otevřou široké možnosti úpravy vozidel, se kterými byste prý mohli strávit dlouhé hodiny. Autům lze samozřejmě vyladit jak výkon, tak i vizáž, kde vám jsou k dispozici značky jako Rocket Bunny, Seibon Carbon, nebo Rauh-Welt Begriff.

zdroj: Archiv

Nové Need for Speed není ale pouze o autech. EA a vývojáři ze studia Ghost Games letos tlačí do popředí ikony undergroundového závodění. Jednou z tváří hry je například Ken Block, nebo Magnus Walker a tihle pánové na vás vykouknou i ve startovním traileru. Recenzi na hru pro vás už připravujeme a vydáme ji v den vydání hry, tedy 3. listopadu.

Nejnovější články