zavřít

NeoRetro – hrajeme RPG Rise of the Argonauts

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V NeoRetru jsme se zatím věnovali výhradně velmi známým hrám, ale dnes se podíváme na něco trochu obskurnějšího. Vaškovi se před deseti lety zalíbilo akční RPG Rise of the Argonauts, které vypráví velmi osobitou verzi mýtu o Iásónovi a jeho Argonautech. Takovou, ve které je velmi snadné někomu urazit palici palicí.

Hra v době vydání nezískávala příliš dobrá hodnocení, ale nebyla to ani úplná katastrofa – Miloš Bohoněk tomuhle „zábavnému, chytlavému RPG“ v recenzi nadělil sedmičku. Pokud jste Argonauty kdysi hráli, můžete si je dnes spolu s námi připomenout. Pokud ne, aspoň uvidíte, jak vypadá takový horší Mass Effect ve světě řeckých bájí.

Začínáme v 15:00 a kdo se chce spolu s námi nalodit na veliké Argó, nechť je připraven v chatu na YouTube.

Tagy: retro fantasy

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.