zavřít

Nemrtvá armáda se blíží, sežeňte kamarády a pusťte se do alternativní historie v Zombie Army 4

Windows PlayStation 4 Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Hitlera se tak snadno nezbavíte. Když už si hrdinní vojáci mysleli, že usmrcením tyrana ukončili hrůzovládu, tak najednou povstal z mrtvých spolu s dalšími padlými německými vojáky. Nakonec se spojencům podařilo zabít i nemrtvého Hitlera a i tehdy si mysleli, že konečně bude čas k odpočinku. A opět se mýlili. Hitlerův nemrtvý odkaz žije dál v Zombie Army 4: Dead War.

Píše se rok 1946 a v našem světě je to poválečný rok. Ne ale v Zombie Army 4: Dead War, kde je Evropa nadále sužovaná armádami zombií. Vojáci, kteří prožívají teprve svůj první život, se ale nevzdávají a vyrážejí do italských uliček bojovat s páchnoucí hrozbou.

V mých dojmech z loňského Gamescomu zjistíte, že nová Zombie Army je fajnová střílečka plná nechutností, která bude o fous lepší v kooperaci. Možná to nebude nové Left 4 Dead, ale je cosi uspokojivého na odstřelování nemrtvých snajperkou Karla Fairburna ze série Sniper Elite, ze které Zombie Army 4: Dead War přebírá ještě zpomalené záběry zachycující drcení nemrtvých varlat.

Na hordy můžete jít s odstřelovačkou i brokovnicí. Jakmile vám dojdou náboje, tak přijde vhod i pistole a v nejhorším případě jste vybavení nožem. Kromě toho se vám postupně dobíjejí speciální schopnosti specifické pro každou zbraň, svou postavu můžete vylepšit až na stou úroveň a odemykat tak modifikace pro zbraně.

Nechybí granáty pro velmi vypjaté situace, se kterými vypomůže i samotné prostředí plné vrtulových pastí a elektrifikovaných podlah. Na druhou stranu nemám nejmenší tušení, jak si poradíte se zombifikovaným žralokem lidožroutem, případně, beze srandy, s nemrtvým tankem…

Zombie Army 4: Dead War zdroj: Archiv

Příběhovou kampaň Zombie Army 4: Dead War si můžete zahrát sami nebo v kooperaci až čtyř hráčů a kromě ní bude k dispozici ještě režim hordy. Hra vyjde 4. února na PlayStationu 4, Xboxu One a na PC exkluzivně v Epic Game Storu.

Tagy: zombie střílečka akce

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.