Máte námět či připomínku? Napište nám
Naughty Dog dnes zveřejní nový příběhový trailer pro The Last of Us: Part II
zdroj: Naughty Dog
Video

Naughty Dog dnes zveřejní nový příběhový trailer pro The Last of Us: Part II

6. 5. 2020 10:57 | autor: Šárka Tmějová |

Pokračování postapokalyptického dobrodružství The Last of Us je podle šéfa Naughty Dog Neila Druckmanna hotové a míří do lisoven, aby se fyzické edice dostaly do obchodů v den vydání. Taková příležitost se i přes několik zádrhelů z poslední doby musí oslavit, což znamená, že se dnes odpoledne dočkáme nového traileru.

Nejprve měsíční odklad kvůli pandemii, poté rozsáhlý únik dat včetně hodiny a půl z hraní a klíčových příběhových momentů. Naughty Dog si neprochází zrovna nejrůžovější závěrečnou fází vývoje, jako by tlak na zaměstnance nebyl během finalizace dostatečný i bez nenávisti poloviny internetu.

Za zveřejněním spoilerů podle Sony nestojí jeden z pomstychtivých testerů, jak se zpočátku spekulovalo, nýbrž hackerská skupina, která podle všeho využila bezpečnostních děr v předchozích hrách od Naughty Dog a dostala se vývojářům na servery s aktuálními verzemi druhého The Last of Us. Videa i textové spoilery zaplavily všemožná diskusní fóra i komentáře všude možně, takže snaha se jim vyhnout momentálně připomíná baletění po minovém poli.

The Last of Us: Part II je po těchto útrapách nicméně hotové. Premiéra dnešního traileru je plánovaná na 16:00, což znamená, že my v redakci mu určitě věnujeme pasáž ve Fight Clubu #475, který startuje v tutéž hodinu.

Samotná hra vychází 19. června a podle Neila Druckmanna je s ní celé studio konečně spokojené, od level designu až po grafiku nebo soundtrack. On sám ji prý nedávno dohrál a závěr ho rozplakal dojetím, takže za měsíc a půl uvidíme, co si na nás Naughty Dog nakonec přichystal.

Nejnovější články