zavřít

Mysteriózní Control předvádí příběhový trailer s lynchovskou atmosférou

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Nový počin od studia Remedy Entertainment se odehrává v bizarním světě, kde jsou nadpřirozené jevy čímsi každodenním. Nebo minimálně běžným předmětem zkoumání. V novém příběhovém traileru pro Control k vám promluví tajemný muž, který varuje příchodem Sykotu – ať už to znamená cokoliv.

Video mnohem víc než ta předchozí sází na hororovou atmosféru, byť musím uznat, že na neustále se proměňujícím sídle tajných agentů bylo cosi zneklidňujícího od samého začátku.

Ačkoliv jsou jeho chodby vesměs liduprázdné, případně s nekomunikujícími znetvořenými nepřáteli a zotročenými zaměstnanci, zřejmě v Control narazíte i na přátelské postavy. Alespoň zdánlivě přátelské.

Jednou z nich pak bude i tenhle našeptávající plešatý pán. Pro začátek vám zazpívá obyčejnou písničku o obyčejné holčičce z obyčejného světa a povypráví vám o svém snu o přízraku, který uprchl z magického vězení. Celý trailer pak v podstatě vyznívá, jako by utekl z pera Davidu Lynchovi, takže pokud vám vyprávění v hádankách a metaforách moc nevoní, asi se porozhlédněte o kouzelný proměnlivý dům dál.

Control od tvůrců Alana Wakea a Quantum Break vychází 27. srpna pro PC exkluzivně na Epic Games Store, Xbox One a PlayStation 4.

Tagy: akční sci-fi adventura střílečka third person nadpřirozeno

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.