Tvůrci akční adventury Control se rozpovídali o hlavní postavě a jejím mentorovi
zdroj: tisková zpráva

Tvůrci akční adventury Control se rozpovídali o hlavní postavě a jejím mentorovi

16. 10. 2018 16:53 | Video | autor: Patrik Hajda |

Předchozí vývojářské deníčky studia Remedy k právě vyvíjené akční hře Control se blíže podívaly na kostru příběhu, prvky hratelnosti a ústřední federální budovu. Nyní nadešla chvilka slávy pro Jesse Faden, hlavní postavu, a Zachariase Trenche, bývalého ředitele záhadného podniku Federal Bureau of Control.

Čtvrtý vývojářský deníček se věnuje čistě Jesse Faden, v jejíž kůži odhalíte nadpřirozené jevy, jimiž je centrála agentury pro kontrolu plná. Deníček pojednává o Jessině nátuře a stylu oblékání, ale ukáže vám i její živou představitelku Courtney Hope. Ta s Remedy nespolupracuje poprvé. Zahrála si už v předchozím titulu Quantum Break postavu Beth Wilder.

Pátý deníček se natáhl na deset minut, protože se opět věnuje Jesse, ale i jejímu vztahu s druhou důležitou postavou Zachariášem Trenchem. Jde o bývalého ředitele podniku, po kterém Jesse převezme místo a jehož posmrtnými radami se bude řídit. I v jeho případě se seznámíte s živým hercem Jamesem McCaffreyem, který byl hlasem Maxe Paynea. Control vyjde někdy v příštím roce.

zdroj: Archiv

 

zdroj: Archiv

Nejnovější články