zavřít

Tvůrci akční adventury Control se rozpovídali o hlavní postavě a jejím mentorovi

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Předchozí vývojářské deníčky studia Remedy k právě vyvíjené akční hře Control se blíže podívaly na kostru příběhu, prvky hratelnosti a ústřední federální budovu. Nyní nadešla chvilka slávy pro Jesse Faden, hlavní postavu, a Zachariase Trenche, bývalého ředitele záhadného podniku Federal Bureau of Control.

Čtvrtý vývojářský deníček se věnuje čistě Jesse Faden, v jejíž kůži odhalíte nadpřirozené jevy, jimiž je centrála agentury pro kontrolu plná. Deníček pojednává o Jessině nátuře a stylu oblékání, ale ukáže vám i její živou představitelku Courtney Hope. Ta s Remedy nespolupracuje poprvé. Zahrála si už v předchozím titulu Quantum Break postavu Beth Wilder.

Pátý deníček se natáhl na deset minut, protože se opět věnuje Jesse, ale i jejímu vztahu s druhou důležitou postavou Zachariášem Trenchem. Jde o bývalého ředitele podniku, po kterém Jesse převezme místo a jehož posmrtnými radami se bude řídit. I v jeho případě se seznámíte s živým hercem Jamesem McCaffreyem, který byl hlasem Maxe Paynea. Control vyjde někdy v příštím roce.

 

Tagy: akční sci-fi adventura střílečka third person nadpřirozeno

Zdroje: PC Gamer

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.