zavřít

Life is Strange: Before the Storm vychází už příští týden, a podle traileru to bude pořádná divočina

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 MAC Xbox One PS4 Pro

- Video autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Before the Storm, neboli „Před bouří“. Tak zní podtitul chystaného třídílného prequelu výtečné adventury Life is Strange. Ale soudě dle nejnovějšího traileru se zdá, že příběh Chloe a Rachel rozhodně nebude tichý a poklidný. Naopak jím zjevně otřásají hromy a blesky. Obě mladé rebelky z města Arcadia Bay se však se svými problémy musí vypořádat bez nadpřirozených schopností známých z původní hry, protože bývalá hlavní hrdinka Max se ještě nestačila vrátit domů.

A tak se octnete v kůži Chloe ještě před její proměnou v modrovlasý živel, i když její divokost je dost poznat i bez extravagantního účesu. V záběrech se objeví některé vedlejší postavy známé z prvního dílu, a mimo ně se dočkáme i nováčků. Pokud se povedou aspoň tak, jako minulé panoptikum, pak se rozhodně je na co těšit.

Vysoko nastavenou laťku snad udrží i herecký ansámbl, který ovšem opustila původní představitelka Chloe, herečka Ashly Burch. Ta se totiž místo toho přidala ke scénáristickému týmu, což vůbec není špatná novina – Ashly dokonce obdržela nominaci na cenu Emmy za scénář k jedné z epizod seriálu Čas na dobrodružství (Adventure Time). Její místo zaujme Rhianna DeVries, a minimálně v traileru mi tahle změna přišla téměř nepostřehnutelná.

Kromě tří epizod Before the Storm, z nichž ta první vychází 31. srpna (na Steamu si můžete celou trojici už teď předobjednat za 17 €), se podle všeho chystá také druhý díl. O něm prozatím žádné bližší informace nemáme, ale s trochou štěstí bychom se je mohli dozvědět v brzké budoucnosti, až opadne humbuk kolem prequelu. Plnohodnotná druhá sezóna, popřípadě nijak nepropojené pokračování, by totiž bezpochyby potěšily velkou spoustu žíznivých fanoušků jedničky.

Tagy: adventura

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.