zavřít

Kouzelná metroidvania Ori and the Will of the Wisps vyjde v únoru 2020

Windows Xbox One

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Jednou z nejhezčích her loňské tiskové konference Microsoftu byl Ori and the Will of the Wisps a nejinak tomu bylo i letos. Na rozdíl od minulého roku jsme tentokrát nedostali jen hezké obrázky, ale hlavně datum vydání. Už tak víme, že si Oriho letos bohužel nezahrajeme, ale můžeme se těšit na únor příštího roku.

Ori and the Will of the Wisps vyjde 11. února 2020, a to na PC (včetně Steamu) a Xbox One. Základní informace o hře přitom pořád platí, tedy že půjde o stylovou plošinovkovou metroidvanii, která bude stavět na výborných základech prvního dílu z roku 2015.

V traileru z letošní tiskové konference Microsoftu se můžete podívat na nádherná nová prostředí, nějaké ty enviromentální puzzly, nepřátele, a zaposlouchat se do malebného hudebního doprovodu.

Stejně jako řada jiných her z tiskovky Microsoftu i Ori and the Will of the Wisps bude k mání na službě Game Pass.

Tagy: akční plošinovka E3 2019

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.