zavřít

Konec žoldnéřů v burácivém traileru na Armored Core V

PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Na rovinu se přiznám, že moc nevím, o co v tomhle traileru jde. Nicméně vím, co chce zprostředkovat a to se mu daří. Jde o záznam komunikace mezi piloty obrovských mechů z Armored Core: Verdict Day během masivní bitvy, kdy vzduchem létá ocel, plazma i olovo (a nejspíš i kusy lidí, ale to už není vidět).

V Armored Core: Verdict Day budete hrát za žoldnéře, jejichž konec predikuje název tohoto traileru. Nicméně asi nepůjde o jednu konkrétní bitvu, ale celou kampaň, v níž se snad rozvinou i nějaké ty japonsky stylizované osobní příběhy. Už tak ale celý trailer příjemně srší atmosférou a ani nemusíte být hráči téhle série.

Pokud vás ale až tak netúruje kampaň, pořád je tu multiplayer, kde se k jednotkám dvaceti mechů přidává velitelský Operator Mode, kdy bude moci jeden hráč nakukovat do kokpitů mechů a hlavně zadávat strategické cíle. Armored Core: Verdict Day vyjde v Japonsku 26. září na PS3 a X360 a v Evropě a USA pak v průběhu podzimu. Ostatně, už teď slyšíte povedený anglický dabing.

...

Tagy: akční sci-fi multiplayer mecha

Zdroje: All Games Beta

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.