Judgment of Atlantis uzavírá příběh Assassin‘s Creed Odyssey
zdroj: Archiv

Judgment of Atlantis uzavírá příběh Assassin‘s Creed Odyssey

16. 7. 2019 15:35 | Video | autor: Šárka Tmějová |

Assassin‘s Creed Odyssey na naše počítače a konzole zavítalo na podzim minulého roku, téměř roční season pass mu ale zajišťoval nové příběhové kapitoly i v roce letošním. Druhý velký přídavek The Fate of Atlantis bude završen právě dnes, kdy vychází jeho třetí kapitola s názvem Judgment of Atlantis. Článek i trailer obsahují mírné spoilery k předchozím kapitolám DLC.

Tajemná civilizace Isu, kterou naše mytologie považuje za bohy, tedy bytosti, jež Zemi obývaly před lidmi, prostupuje sérií Assassin‘s Creed od jejích počátků. V Odyssey se tedy nemohla neobjevit – a ztracené město Atlantida se tak trochu stalo jejím novým domovem, kde koexistuje s normálními smrtelníky. Přes veškeré pozlátko jí ale zmítá korupce a neschopnost. Privilegovaní Isu totiž nevidí moc důvodů, proč by je zákony měly stavět do jedné roviny s lidmi.

V poslední kapitole rozhodnete o osudu tohoto bájného města a jeho obyvatel, po cestě samozřejmě budete sbírat další legendární vybavení a dostanete se do křížku s mnoha mýtickými bytostmi. Kassandra a Alexios jsou totiž napůl Isu, napůl lidmi, což je předurčuje k tomu, aby se stali pravou rukou samotného vládce Atlantidy Poseidona.

zdroj: Archiv

Coby Dikastes, což je váš nový titul, tedy musíte soudit spory mezi nejrůznějšími stranami. Potlačování protestů, krvavé souboje v aréně nebo vlkodlak na útěku – to všechno vás ve vaší nové roli čeká.

K hraní Judgment of Atlantis potřebujete postavu alespoň na úrovni 28 a dohrané obě předchozí kapitoly, nicméně se můžete ujmout i připravené Kassandry či Alexia na levelu 52. V tom případě se vám ale postup a získané schopnosti nepřenesou do původní hry, dostanete se totiž k některým poměrně exkluzivním, které by z vás mohly udělat omnipotentního poloboha příliš brzy.

Závěr atlantického příběhu je ode dneška dostupný všem majitelům season passu pro Assassin's Creed Odyssey na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One.

Nejnovější články