zavřít

Jímavá přehlídka zločinů na videu z nového Sherlocka Holmese

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Ladislav Loukota Komentáře: 0

Jednu narážku na Sherlocka Holmese jsme tu už dnes měli, jelikož však jeden hate vůči některým moderním inkarnacím nestačí, přichází skrze chystanou adventuru Sherlock Holmes: Crimes and Punishments i mistr sám. Z dřívějších zpráv víme, že novinka od Frogwares bude obsahovat opulentní grafiku díky Unreal Engine 3 i snahu vžít hráčovu persónu do role ústředního protagonisty (což by v případě RPG elementů nutně obrousilo Holmesův charakter, ale nešť). Nyní se o tom lze přesvědčit v elegantně sestaveném traileru.

Nejnovější trailer bohužel dřívější prohlášení o maximální imerzivitě nijak dále nerozvíjí, naplňuje však alespoň sliby o jímavém vzhledu. Nutno také připomenout, že za hrou stojí vývojáři ze studia Frogwares, jejichž portfolio od roku 2002 spoléhá právě na ždímání Holmesovského jména a mají tedy nejlepší předpoklady značku posunout novým směrem.

...

Jak se můžete přesvědčit na vlastní zorničky, vizuálně perfektně vypulírovaná grafika spolu se zajímavým střihem a ozvučením traileru lákají na jednoznačně áčkové produkční kvality. Aby také ne, když Crimes & Punishments využívá služeb Unreal Engine 3 a má snad nabídnout i "nově vyvinuté vyšetřovací techniky".

Obsahově bude Crimes & Punishments disponovat osmičkou případů od vražd po loupeže s tím, že si jich budeme ještě letos vychutnávat na PC, Xbox 360 a PlayStation 3.

Tagy: adventura

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.