Ještě ho nevídíte, ale zítra se připlíží goblin Styx v Shards of Darkness
zdroj: Archiv

Ještě ho nevídíte, ale zítra se připlíží goblin Styx v Shards of Darkness

13. 3. 2017 9:33 | Video | autor: Adam Homola |

Stealth akce si můžete užít dost v leckteré velké hře a do jisté míry ji najdete i v Horizon: Zero Dawn, nebo Ghost Recon: Wildlands. Mezi podobnými velikány se příští týden pokusí nezapadnout jistě menší, ale za to stínům plně a zcela oddaný titul Styx: Shards of Darkness, jehož hlavním hrdinou je titulní gobliní zabiják. Zítřejší vydání připomíná nový launch trailer, který spíš než akci a plížení ukazuje Styxe a načrtává zápletku. Styx se tentokrát spojí s lidskou důstojnicí Helledryn, která má pro něj speciální zakázku.

Ta spočívá v krádeži jednoho žezla, ne které si ale dělají zálusk ještě další strany. A ani jedna z nich nemá ráda gobliny. Styx to tak nebude mít lehké, ale když se mu to podaří, získá za odměnu hromadu magického Amberu – zdroj jeho síly a substanci, na které je už regulérně závislý.

Styx: Shards of Darkness by měla nabídnout mnohem otevřenější a svobodnější zážitek než poměrně lineární jednička. Ta se povedla a byť jí, alespoň podle recenze od Lucie, trochu podkopávají nohy slabé produkční hodnoty a primitivní soubojový systém, jde pořád o zábavnou hru.

zdroj: tisková zpráva

Snad se tedy vývojáři poučili a na slabších stránkách jedničky pořádně zapracovali. Řada videí naznačuje, že rozhodně ví, co zlepšovat a minimálně po vizuální stránce vypadá nový Styx výrazně lépe. To uvidíme ale až v úterý 14. března, kdy Styx: Shards of Darkness vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Nejnovější články