zavřít

Ještě ho nevídíte, ale zítra se připlíží goblin Styx v Shards of Darkness

PlayStation 4 PC Xbox One

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Stealth akce si můžete užít dost v leckteré velké hře a do jisté míry ji najdete i v Horizon: Zero Dawn, nebo Ghost Recon: Wildlands. Mezi podobnými velikány se příští týden pokusí nezapadnout jistě menší, ale za to stínům plně a zcela oddaný titul Styx: Shards of Darkness, jehož hlavním hrdinou je titulní gobliní zabiják. Zítřejší vydání připomíná nový launch trailer, který spíš než akci a plížení ukazuje Styxe a načrtává zápletku. Styx se tentokrát spojí s lidskou důstojnicí Helledryn, která má pro něj speciální zakázku.

Ta spočívá v krádeži jednoho žezla, ne které si ale dělají zálusk ještě další strany. A ani jedna z nich nemá ráda gobliny. Styx to tak nebude mít lehké, ale když se mu to podaří, získá za odměnu hromadu magického Amberu – zdroj jeho síly a substanci, na které je už regulérně závislý.

Styx: Shards of Darkness by měla nabídnout mnohem otevřenější a svobodnější zážitek než poměrně lineární jednička. Ta se povedla a byť jí, alespoň podle recenze od Lucie, trochu podkopávají nohy slabé produkční hodnoty a primitivní soubojový systém, jde pořád o zábavnou hru.

Snad se tedy vývojáři poučili a na slabších stránkách jedničky pořádně zapracovali. Řada videí naznačuje, že rozhodně ví, co zlepšovat a minimálně po vizuální stránce vypadá nový Styx výrazně lépe. To uvidíme ale až v úterý 14. března, kdy Styx: Shards of Darkness vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Tagy: stealth akční fantasy 3rd person third person

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.