zavřít

Jak funguje kooperace ve střílečce F.E.A.R. 3

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Jedním z trumfů, kterým chce třetí F.E.A.R. zaujmout publikum, jež od dob, kdy nás poprvé...

Jedním z trumfů, kterým chce třetí F.E.A.R. zaujmout publikum, jež od dob, kdy nás poprvé strašila Alma poněkud prořídlo, je kooperativní kampaň, kde se vedle sebe postaví Point Man a Paxton Fettell. Jak ukazuje video a prozrazují tvůrci, hra za každého z „hrdinů“ (o Fettellovi to může říct jen někdo opravdu narušený) je jiná. Zdá se, že rozmanitější bude hraní právě za nadlidsky nadaného psychopata Fettella. Ten zvládá telekinezi, takže si s protivníky pohazuje, umí je vysávat, a když je potřeba, do některého se vtělí. Jak je vidět na videu, využít nepřátelského snipera jako „dočasně přátelského“ je výhodné.

Point Man bude spíše klasickým střelcem, jakým byl v jedničce: spousta kulek a zpomalení času, prostě zabíjecí mašina jiného stylu. Zdá se, že občas se cesty obou postav rozejdou, takže možná bude užitečné hru projet dvakrát. Na druhou stranu, té akce zde skutečně není málo a my doufáme, že zbylo místo i na horor. Definitivně to poznáme v květnu tohoto roku, kdy hra vychází na PS3, X360 i PC.

Tagy: akční kooperace

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.