zavřít

Hasta la vista, baby! Řady bojovníků Mortal Kombatu 11 rozšíří Terminátor

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X Stadia

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

V posledním dílu bojovky Mortal Kombat se objevila plejáda postav napříč celou sérií a další z nich přibývají ve formě DLC. Teď soupisku rozšíří „hrdina“ z úplně jiného univerza – zahrát si budete moct za legendárního Terminátora. Ano, za T-800. Ano, bude to nebývale brutální. Ne, nedabuje ho Arnold Schwarzenegger, ale na tom už nezáleží. Jste na řadě!

Pan T-800 dostane hned několik bouchaček nebo třeba futuristické granáty. Taky dokáže protivníka teleportovat a nemyslete si, že snad tehdy zůstane vcelku. Nohy zůstávají na zemi, tělo se plazí o pár kilometrů a dekád dál. V nejnovějším traileru dokonce můžete vidět i jeho opravdovou, metalickou formu.

Terminátor je třetí dodatečnou postavou pro Mortal Kombat 11 po Shang Tsungovi a Nightwolfovi. Pokud jste si pořídili Kombat Pack, můžete si s ním hrát od 8. října, pokud ne a chystáte se ho koupit samostatně, dostanete se k němu 15. října.

V Kombat Packu taky najdete kosmetické drobnosti, Cassie se dočká nového kostýmu inspirovaného Harley Quinn. Dodatečné převleky dostane taky Sonya, Kano a Johnny Cage.

Z dalších chystaných bojovníků a bojovnic můžeme zmínit matku princezny Kitany, Sindel, která se chystá zahýbat se statistikami 26. listopadu. Pak už se ale zase vrátíme k návštěvníkům z jiných značek, 28. ledna váš úsměv totiž rozšíří samotný Joker a 17. března další komiksový hrdina Spawn.

Mortal Kombat 11 Harley Quinn

Pokud Mortal Kombat 11 zatím ještě nemáte, mezi 11. a 14. říjnem si ho na PlayStationu 4 a Xboxu One budete moct zdarma vyzkoušet včetně postav z DLC. Trhání páteří není nikdy dost!

Tagy: bojovka Mortal Kombat

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.