zavřít

Obří nášup informací a videí k Mortal Kombat 11

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Mortal Kombat je mezi bojovkami zavedenou značkou s miliony fanoušků, takže oznámená jedenáctka má sama o sobě dost pozornosti. Nemusí tak ani ničím překvapit, přesto vývojářský livestream odhalil kromě krvavých videí i pár zajímavých informací. Třeba tu o spolupráci s šampionkou UFC Rondou Rousey, která se stala dabérkou jedné z nejstarších tváří celé série, Sonyi Blade.

Livestream pro Mortal Kombat 11 slibuje inovovanou hratelnost, stávající i nové bojovníky, strhující příběh a možnost přizpůsobit si svůj bojový styl víc než kdy dřív. Na pódiu se kromě vývojářů objevila i ona Ronda Rousey: „Jsem odmalička fanynkou Mortal Kombatu a Sonya Blade byla první herní drsňačkou, se kterou jsem se dokázala ztotožnit. A teď ji dabuju, je to pro mě splněný sen, stát se součástí série, s níž jsem vyrůstala.“

Fanoušci se dočkají i pokračování příběhu o nekonečném boji pozemšťanů proti bohům, démonům a tak podobně. Zapojí se do něj Kronika, hlídačka času a stvořitelka existence. Jedním z nových bojovníků bude Geras, její služebník, který dokáže ovládat čas, ale nepřijdete ani o staré známé, v příběhu hraje roli i Baraka, Raiden, Skarlet, Scorpion nebo třeba Sub-Zero.

Co se přizpůsobování týče, kromě skinů, speciálních schopností a vybavení si budete moct vybrat z několika intro a vítězných filmečků, gest a brutalit. Svou sbírku rozšíříte samotným hraním a vyhráváním.

Došlo také k odhalení exkluzivní sběratelské edice, která láká především na bustu Scorpionovy masky v životní velikosti. Mortal Kombat se mimo jiné spojil se značkou sportovního oblečení Under Armour a teniskovým designérem Machem a společně vytvořili šest párů bot v limitované edici.

Bojové schopnosti si kromě příběhu a klasického multiplayeru můžete otestovat i v různých výzvách, třeba ve speciálních věžích času, které vás přenesou do předchozích dílů Mortal Kombatu. Brutální komba si budete moct vychutnat na PC, Xbox One a PlayStation 4, kde jedenáctka vyjde 23. dubna. Pokud si ji předobjednáte, dostanete přístup do bety, která startuje 28. března.

Tagy: bojovka Mortal Kombat

Zdroje: Livestream

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.