zavřít

GamesPlay – hrajeme Gwent během sezóny vlka

Windows PlayStation 4 Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kartičkové hry se neustále mění, aby zvládly své hráče bavit měsíce a roky, což je také případ zaklínačské karetní hry Gwent. Nejen díky seriálu od Netflixu se momentálně těší přízni hráčů, CD Projekt RED se o ni svědomitě stará a naděluje nové jednotky i další obsah. Po poslední expanzi s obchodníky z Ofieru se samozřejmě změnila i meta. Na různé způsoby, jak lze momentálně hrát (a vyhrávat) se podíváme s redakčními experty Alešem a Šárkou.

Pokud jste Gwent navštívili třeba někdy těsně po Homecomingu, bude vám nejspíš ještě povědomý – přibyla jen spousta nových kartiček a u těch existujících se úplně změnily schopnosti a s nimi související strategie. Pokud jste ho naposledy viděli ve třetím Zaklínači, tak… Melitelé s vámi. Nejenže má úplně jiná pravidla, ale třeba taky i novou frakci syndikátu zlodějíčků z Novigradu.

Do tajů zaklínačské karetní hry budeme pronikat od tří hodin odpoledních, vyzkoušíme některé zajímavé balíčky, které si Aleš sestavil, podíváme se na sezónní mód a možná i do arény zrcadelníka Gauntera O’Dimma.

Sledovat nás můžete na Mixeru, testujeme také Twitch a jako obvykle můžete počítat se záznamem na YouTube, kde se video objeví v podvečerních hodinách.

GamesPlay hrajeme na počítačích LYNX Grunex Super UltraGamer+ 2019.

Tagy: Zaklínač (série) fantasy karetní

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.