zavřít

E3 2017: Sledujte záznam tiskové konference PC Gaming Show

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One Linux

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zatímco předchozí ročníky PC Gaming Show byly poněkud nezáživné, letošní ročník byl přeci jenom lepší. Výrazně lepší. Napomohlo tomu oznámení datadisku War of the Chosen pro XCOM 2, který vyjde už 29. srpna. Potěšily také nové záběry z bitev v Mount & Blade II: Bannerlord, oznámení nové hry od tvůrců Mark of the Ninja z Klei Entertainment a nového projektu tvůrců z Tripwire. A nakonec nám udělaly radost i záběry z Ylands od Bohemia Interactive a další ukázky chystaných her.

PC Gaming Show toho samozřejmě nabídla mnohem více. Třeba záběry z BattleTech od Harebrained Schemes a Paradoxu vypadaly moc pěkně a to představení Age of Empires: Definitive Edition na samotném konci ...to bylo skoro na infrakt. Však se podívejte sami.

Další původní videa, trailery, první dojmy, blogy a novinky z E3 2017 najdete v našem souhrnném Games.cz E3 2017 speciálu! Online nás můžete sledovat i na FacebookuTwitteruInstagramu a Youtube.

Tagy: XCOM (série) strategie sci-fi sandbox tahová mecha E3 2017 e3-2017-live

Zdroje: PC Gamer,vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.