zavřít

E3 2016: záznamy tiskových konferencí Sony, Microsoftu, EA, Bethesdy a Ubisoftu

iPad iPhone Android PlayStation 4 Windows 3DS MAC VITA Wii U Xbox One Linux

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Série tiskových konferencí každý ročník herní výstavy E3 nejenom otevírá, ale obsahově vlastně i rámuje a uzavírá, protože firmy během nich představí to nejzajímavější, s čím do Los Angeles rok co rok přijíždí. Platí to o tiskovkách Sony, Microsoftu, Bethesdy, EA, Ubisoftu a vlastně i PC platformy. Proto jsme, stejně jako každý rok, tiskové konference sledovali a s komentářem vysílali v přímém přenosu. Jejich záznamy najdete na jednom místě v tomto článku.

zdroj: Archiv

Electronic Arts

Tisková konference Electronic Arts bohužel nepřinesla zevrubnější informace nebo představení Mass Effect: Andromeda, na které jsme čekali nejvíce. Přesto nabízí trailery a informace o celé řadě jiných zajímavých her včetně Titanfall 2, FIFA 17 nebo Battlefield 1.

Bethesda

Bethesda sice během své tiskové konference nenechala vybuchnout stejnou bombu jako loni, kdy představila Fallout 4 či Fallout Shelter, ale záběry a informace o Dishonored 2 nebo představení Prey rozhodně potěšily.

Microsoft

Zpátky se rozhodně nedržela ani společnost Microsoft, která během své tiskové konference předvedla krom State of Decay 2, Gears of War 4 či Forza Motorsport 3 zmenšenou verzi konzole Xbox One a oznámila, že v roce 2017 vydá několikanásobně výkonnější verzi Xbox One, určenou pro 4K televize a podporu VR. Všechny budoucí Xbox One hry navíc automaticky vyjdou i pro PC s Windows 10.

Sony

Sony zvolila mírně netradiční formát celé konference, když namísto dlouhých proslovů a mini rozhovorů s vývojáři vsadila na rychlou, stručnou a údernou sekvenci trailerů a záběrů z hraní. Nový díl God of War na úvod zvedl řadu hráčů ze sedadel, kam se nestihli po zbytek tiskové konference posadit kvůli novým projektům Hidea Kodžimy, představení zombie akce Days Gone oznámení termínu vydání The Last Guardian nebo videu z hraní Horizon.

Ubisoft

Hodně upovídaná byla naopak tisková konference Ubisoftu, která vsadila na již dříve představené tituly Watch Dogs 2 nebo Ghost Recon Wildlands, a poprvé ukázaka VR titul Star Trek: Bridge Crew nebo RPG South Park The Factured but Whole.

PC Gaming Show

Stejně jako loni se mezi tiskové konference jednotlivých firem pokusila vetřít PC Gaming Show věnovaná logicky PC platformě. Došlo během ní k prezentaci nového hardwaru (grafické karty, procesor) od AMD, představení několika zajímavých titulů (The Turing Test) a nechyběly ani trailery či oznámení termínu vydání řady her včetně datadisku Arma 3 Apex od Bohemia Interactive.

Další původní videa, trailery, první dojmy, blogy a novinky z E3 2016 najdete v našem souhrnném Games.cz E3 2016 speciálu! Online nás můžete sledovat i na FacebookuTwitteruInstagramu a Youtube.

Tagy: komedie akční sci-fi fantasy RPG multiplayer adventura FPS česká hra válečná mytologie České hry 2013 první světová válka E3 2016 e3-2016-live

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.