Datadisk Prophecy pro Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr můžete hrát samostatně
zdroj: Archiv

Datadisk Prophecy pro Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr můžete hrát samostatně

31. 7. 2019 12:12 | Video | autor: Šárka Tmějová |

Akční RPG od NeocoreGames Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr vyšlo před rokem a dostává se mu průběžně náležité péče, třeba vylepšeného kooperativního režimu. Tentokrát obsah dorazil v podobě datadisku Prophecy, k jehož hraní základní hru vůbec nepotřebujete. Nicméně se vám dostane výhody propojení obou, pokud ji náhodou vlastníte. Čeká vás nová hratelná třída i kampaň.

Nově si v Prophecy můžete zahrát za tech-adepta, inkvizitora, který dokáže vyvolávat robotí miniony. Ti za něj vyřídí špinavou práci v třídílné kampani datadisku, kde potkáte taky zbrusu nové typy nepřátel: tyranidy a eldary.

Celkově v datadisku narazíte na obměněné varianty map, zavede vás do pouště, starých továren i do kláštera. První kapitola slouží k představení příběhu Alpha Pariah a postavy tech-adepta, s nímž ale můžete emzáky likvidovat i v základní hře. Druhou a třetí kapitolu jde projít s libovolnou ze čtyř tříd.

zdroj: Archiv

Kromě prostředí, třídy a příběhu nesmí chybět ani novinky mezi předměty, pasivními schopnostmi a perky. Maximální dosažitelná úroveň se zvyšuje na 100 i díky novému patchi. Do náhodných kooperativních misí se budete moct spojit i s hráči, kteří datadisk nevlastní, ovšem ne do těch příběhově exkluzivních.

WH40K: Inquisitor – Prophecy je v této chvíli venku na Steamu, ale dorazí i na PlayStation 4 a Xbox One. Nebude součástí season passu, stejně jako na PC si ho tedy budete muset pořídit samostatně. Na Steamu vás teď s 30% slevou vyjde na 17,49 eura, tedy na necelých 450 korun.

Nejnovější články