zavřít

Datadisk Prophecy pro Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr můžete hrát samostatně

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Akční RPG od NeocoreGames Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr vyšlo před rokem a dostává se mu průběžně náležité péče, třeba vylepšeného kooperativního režimu. Tentokrát obsah dorazil v podobě datadisku Prophecy, k jehož hraní základní hru vůbec nepotřebujete. Nicméně se vám dostane výhody propojení obou, pokud ji náhodou vlastníte. Čeká vás nová hratelná třída i kampaň.

Nově si v Prophecy můžete zahrát za tech-adepta, inkvizitora, který dokáže vyvolávat robotí miniony. Ti za něj vyřídí špinavou práci v třídílné kampani datadisku, kde potkáte taky zbrusu nové typy nepřátel: tyranidy a eldary.

Celkově v datadisku narazíte na obměněné varianty map, zavede vás do pouště, starých továren i do kláštera. První kapitola slouží k představení příběhu Alpha Pariah a postavy tech-adepta, s nímž ale můžete emzáky likvidovat i v základní hře. Druhou a třetí kapitolu jde projít s libovolnou ze čtyř tříd.

Kromě prostředí, třídy a příběhu nesmí chybět ani novinky mezi předměty, pasivními schopnostmi a perky. Maximální dosažitelná úroveň se zvyšuje na 100 i díky novému patchi. Do náhodných kooperativních misí se budete moct spojit i s hráči, kteří datadisk nevlastní, ovšem ne do těch příběhově exkluzivních.

WH40K: Inquisitor – Prophecy je v této chvíli venku na Steamu, ale dorazí i na PlayStation 4 a Xbox One. Nebude součástí season passu, stejně jako na PC si ho tedy budete muset pořídit samostatně. Na Steamu vás teď s 30% slevou vyjde na 17,49 eura, tedy na necelých 450 korun.

Tagy: warhammer 40000

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.