zavřít

Čtenářský GamesPlay: hrajeme modifikace pro S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zatímco komunita čeká, s čím tvůrci ze studia GSC po svém obrození přijdou, a jestli to bude další S.T.A.L.K.E.R., nebo něco naprosto jiného, věnují se fans hraní a vytváření modifikací pro již vydané S.T.A.L.K.E.R. hry. K mání je jich celá řada, jejich záběr je vyloženě impresivní a dostat se k nim je snadné, jako sebrat děcku bonbón. V následujícím čtenářském gamesplayi si tedy některé z nich díky Thorleifovi představíme.

Thorleif ve společnosti Pavla nejdříve ukáže nemodovanou, základní hru, a pak představí část chystané, deváté, verze DMP spolu s Real Zone Modem od RSA Vipera pro S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl. Pokud vás tedy modifikace pro kultovní postapo hru zcela míjely, ale máte chuť se do Zóny znovu podívat, pozorně se dívejte.

Komunikovat s námi během vysílání můžete v chatu přímo na Youtube

Tagy: akční RPG modifikace

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.