zavřít

Connor si poletuje v další DLC epizodě k Assassin's Creed III

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Tyranny Of King Washington je příběhová linie, která se představuje v rámci třídílného DLC pro Assassin's Creed III a operuje s myšlenkou, že Georgi Washingtonovi hrábne a prohlásí se králem. Kdo s ním nesouhlasí, ten dostane kulku do hlavy či jiné části těla. Ne, že by v reálné historii nebylo navrhováno, aby Washington nesl titul "Jeho veličenstvo" apod., ale způsob, jakým tento motiv tvůrci z Ubisoftu v AC III pojali, je ryze spekulativní fikce.

...

Dnes bude ke stažení (a zakoupení) druhá epizoda s názvem Betrayal, ve které se vrátí jeden z otců zakladatelů, sukničkář Benjamin Franklin a Connor se naučí létat pomocí... něčeho. Musím říci, že indiánštější vzhled Connora nevypadá špatně, ale raději bych jej viděl masakrovat Američany v jedné z mnoha historických chvil, kdy americká vláda stihne ještě za jeho života (předpokládaného) s indiány pořádně vyběhnout. Recenzi Tyranny Of King Washington vám přineseme po zkompletování trilogie, kdy bude příběh i přidané schopnosti kompletní.

Tagy: akční dlc dobrodružná

Zdroje: All Games Beta

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.