zavřít

Co chybělo Anno 1800 k dokonalosti? Botanická zahrada a starší soundtracky

Windows

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

První přídavek Sunken Treasures pro Anno 1800 zvýšil limity pro velikost města a přidal potápění. Ve druhém DLC názvem Botanica se také budeme trochu potápět, ale do minulosti. Mimo jiné v něm totiž přibývá hudební pavilon, ze kterého se po sesbírání not budou linout skladby z Anno 1701, 1404, 2205 a 2070. Tak do tance, mládeži!

Botanica cílí především na ty stavitele, kteří už si v základním Anno 1800 vypiplali zoologické zahrady a muzea k obrazu svému a teď už jim kulturní větev nemá moc co nabídnout. Botanickou zahradu můžete poskládat z hromady rozmanitých rostlinných modulů a sad, abyste ji nakonec završili výstavbou hudebního koutku. Ten tedy můžete přilepit k libovolné kulturní budově a zvýšit tak její atraktivitu.

Hudba i květiny přilákají do vaší bující metropole další turisty a všichni budou šťastní. Existuje něco lepšího než poslouchat melodii z Anno 1404 při západu slunce se sklenkou šampaňského v ruce?

DLC Botanica pořídíte na Uplay nebo na Epic Games Store za necelých 8 eur anebo ho obdržíte v rámci season passu či zlaté edice základního Anno 1800.

Tagy: strategie historická budovatelska

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.