První DLC pro Anno 1800 přidá gigantický ostrov a hlubinné potápění
zdroj: Archiv

První DLC pro Anno 1800 přidá gigantický ostrov a hlubinné potápění

22. 7. 2019 15:30 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Po víc než třech měsících od vydání nastal čas na první přídavek pro budovatelskou strategii Anno 1800. DLC Sunken Treasures vás vyšle na novou výpravu do Nového světa, ve kterém vás čeká spousta potápění a budování mnohem většího města, než bylo dosud možné.

Sunken Treasures rozšíří původní Anno 1800 o novou pevninu Cape Trelawney, která je třikrát větší než největší ostrov v základní hře. Tvůrci tímto zareagovali na zpětnou vazbu fanoušků, kteří volali po možnosti vybudovat mnohem větší metropoli, což by nyní neměl být problém.

Jak už název rozšíření napovídá, vydáte se do hlubin na průzkum vraků lodí, které po sobě zanechala jedna velká námořní bitva. Z příběhového hlediska se snažíte najít ztracený symbol říše – královské kopí, které se potopilo s jednou z lodí.

Anno 1800 - Sunken Treasures zdroj: Archiv

Nové úkoly by vám měli vystačit na šest hodin a budete se v nich setkávat s novou postavou zvanou Old Nate. Tento vynálezce vám poskytne potápěčský zvon, zároveň se s ním do hry dostane crafting.

Na svých výpravách naleznete šrot různé kvality, s nímž si následně u Natea vylepšíte plavidlo nebo vyrobíte automatony, kteří vám pomohou s chodem gigantického města.

DLC Sunken Treasures vychází už 30. července samostatně, jako součást season passu, nebo nově v rámci zlaté edice Anno 1800, se kterou v budoucnu dostanete i zbylá dvě rozšíření.

Anno 1800 - Sunken Treasures zdroj: Archiv

Nejnovější články