zavřít

České RPG Dungeons of Aledorn představilo nové město a dvě videa ze hry

Windows

- Video autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Tvůrci českého RPG Dungeons of Aledorn se po delší době přihlásili s novými informacemi o průběhu vývoje. Pochlubili se novými screenshoty a dvojicí videí, ale také upřesnili, kdy by rádi spustili očekávanou betaverzi – v létě letošního roku. Najdete v ní všechny zásadní herní mechaniky, vybavení a questy z hlavní dějové linie. 

To všechno je ale daleká budoucnost. Zájemci si zatím mohou na obrázcích prohlédnout druhé největší město ve hře - přístavní metropoli Voland. Tahle obezděná bašta prvních usedlíků na Sandemarově ostrově je plná námořníků, rybářů a pochopitelně také řemeslníků, kupců a cechů. Právě skrze cechy budete moci vylepšovat své dovednosti v rámci jedné z šesti dostupných tříd.

Další město, o které se vývojáři podělili, je pirátský úkryt Condra, který je dokonce vidět i na videu. To ukazuje, jak vypadá systém střídání dne a noci se vší hrou světa i stínů, která k tomu patří. Při samotném hraní vás pak v Condře čekají zajímavé, nelineární úkoly, které bude možné vyřešit více způsoby. Piráti jsou přece jenom proradná stvoření, a nikdy nevíte, jestli za celým questem nevězí nějaký podloudný motiv.

Druhé video ukazuje průchod jedním z mnoha připravovaných dungeonů. Podzemí vypadá stísněně a strašidelně i bez oblud, které do něj jistojistě časem přibudou. Zrovna na potvorách a jejich umělé inteligenci prý tým hodlá zapracovat, aby dostál slibům, že AI bude představovat opravdovou výzvu. V nepřátelských řadách bude fungovat systém hierarchie, kdy zlý velitel bude schopen své podřízené organizovat do vychytralé bojové jednotky. Ovšem pokud šéfa – třeba takový přízrak – zabijete, z obyčejných nestvůr se opět stane agresivní, chaotický dav.

Další oznámení se týká nového člena týmu, kterým je Johan Justoň, který by se měl věnovat vylepšení nekvalitních dialogů, což je aspekt, který hráči alfaverze kritizovali ze všeho nejvíc. Snad se lidem v Team21, pro které jde o první velký projekt, zadaří v tomhle i ve všech dalších ohledech.

Tagy: fantasy česká hra dungeon

Zdroje: tisková zpráva,Kickstarter

Novinky na CZC.CZ

 • hra GRID (PS4)

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  1699 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1499 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1999 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.