zavřít

Battlefield V na podzim skutečně navštíví Japonci a Američané

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Spekulace nelhaly: Battlefield V ještě letos zamíří do Pacifiku, kde se spolu střetnou síly USA a Japonska. Informace byla potvrzena na EA Play včetně oznámení hrubého data vydání, návratu jedné slavné mapy a videoukázky několika map, které do Battlefieldu dorazí ještě předtím.

Nejdřív to nejdůležitější, čímž je rozhodně Pacifik. Úplně nová fronta dorazí spolu s pátou kapitolou dodatečného obsahu Tides of War, která vychází někdy na letošní podzim. S sebou přinese dva nové národy, hromadu zbraní, vozidel… Vše, co byste od tak markantního rozšíření herního univerza čekali.

Vývojáři dále potvrdili přítomnost jedné z map, konkrétně Iwo Jimy, reimaginace té, kterou znají veteráni Battlefieldu 1942. Čekejte tvrdý boj o pláž a následné dobývání zakopaných japonských sil.

No a pak tu jsou krátké trailery na několik nových map, které dorazí v bližší i vzdálenější době. Hned 27. června se například vrhnete do Al Sundanu, obří pouštní mapy modelované podle té, kterou znáte ze singleplayerové kampaně Under No Flag.

Řecká pěchotní mapa Marita se chystá na své nevyhnutelné vyhození do vzduchu v červenci.

Srpnové mapy, Lofotské ostrovy a Provence, se taktéž zaměřují na pěchotu, ale nabídnou totálně odlišné prostředí: jedna mrazivý oceán, druhá rozpálené středomořské pobřeží.

No, hlavně aby se povedli ti Japonci. Jestli Battlefieldu V něco chybělo, tak pořádné sebevražedné zteče maniaků ozbrojených katanami a puškami z první světové války.

Tagy: Battlefield (série) druhá světová válka multiplayer střílečka

Zdroje: tisková konference

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.