zavřít

Arťom se v Metru Exodus potýká s nočními můrami

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Dost bylo všech těch představovaček zbraní a záběrů z hraní. V záplavě videí ze hry Metro Exodus (a zpráv týkajících se nečekané PC exkluzivity Epicu) nastal čas na odhalení úplně jiných problémů. Arťomových problémů. A to formou opravdu povedeného CGI filmečku, ve kterém nechybí legendární „Wilhelm scream“.

Arťom na tom zjevně není psychicky úplně nejlíp. Nejde o to, že ho chce každý temný tvor a nepřátelský bandita zabít, trápí ho rodina. Těžko říct, co v traileru je skutečnost, co vzpomínka a co pouhý výplod bujné a děsivými událostmi pokroucené fantazie.

Arťomovi se před očima střídají různé roční doby, ve kterých bojuje na střeše uhánějící lokomotivy, v krásné přírodě se zmutovaným medvědem nebo v zasněžené zástavbě s mnoha mutanty. Často sám, občas po boku své milované Anny a sem tam se objeví i jeho syn.

Důležité je, že z traileru čiší pořádná atmosféra, která se vlivem otevřenějších lokací, doufám, nevytratí. Metro Exodus vychází už příští pátek na PlayStationu 4, Xboxu One a Epic Games Storu. Za rok se po vypršení exkluzivity dostane zpátky na Steam.

Tagy: akční FPS first person postapokalypsa E3 2017

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.