zavřít

Akční RPG/RTS Wildman v pohybu a bude bez DRM

Windows

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Sympaťák Chris Taylor toho v hlavním videu na Kickstarteru moc neukázal. Jeho nejnovější hra Wildman má být jakýmsi mixem akčního RPG s prvky real time strategie a MOBA her. Gas Powered Games teď ale vydali první video update, ve kterém se už můžete podívat jak na samotnou hru v pohybu, tak se dozvíte některé důležité věci, které v prvním videu nepadly. Palčivá otázka ohledně DRM má předvídatelnou odpověď - žádné DRM nebude. Na první záběry se můžete podívat v článku:

Zatím ale není jisté, jestli hra vůbec bude. Taylor si na Kickstarteru řekl o poměrně velkou částku - 1 100 000 dolarů. V době psaní textu má 165 tisíc, ale do konce kampaně mu zbývá ještě 28 dnů, takže času je zatím dost. Co je naopak hodně jisté, je singleplayerová kampaň. Wildman nemá být primárně multiplayerovou rubačkou. “Singleplayer je základem hry. Když máte skvělou singleplayerovou hru, tak může přejít do druhé fáze a to je kooperativní multiplayer. Pak můžete hrát s přáteli proti počítačem ovládaným protivníkům,” řekl Taylor v prvním video updatu.

První video blog o vývoji Wildmana

Vizuální styl, který je nasazený lehce do komiksové stylizace, má ve hře své opodstatnění. Podle Taylora padlo rozhodnutí použít vzhled, který sám sebere nebere tolik vážně proto, že díky němu nebude mít studio svázané ruce po vizuální stránce. Co přesně si pod tím máme představit, zatím nevíme, ale v některém z dalších video updatů se to snad dozvíme. Video pak Taylor ukončil stylově, odpovědí, jestli hra bude na Steamu: “Může se tam objevit, ale teď to zatím nevíme. Rádi tu hru ale dáme tam, kde ji budete chtít mít. Rádi vám tu hru nacpeme do...,” a Taylora raději přerušilo logo hry a konec videa...

Tagy: strategie akční RPG Kickstarter izometrické MOBA realtime

Zdroje: Kickstarter,YouTube

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.