zavřít

V Call of Duty se vystřílelo přes 32 biliard střel

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Téma autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Activision se pochlubila statistikami z multiplayeru Call of Duty od CoD 4: Modern Warfare a dodala i zajímavá přirovnání. Celkem si prý už Call of Duty zahrálo sto milionů lidí, což není rozhodně málo. Mnohem šíleněji zní ovšem číslo počtu vypálených střel. Jen ho napíšu... 32 300 000 000 000 000. Pokud byste to chtěli i vyslovit, vězte, že jde o 32,3 biliard.

Od Modern Warfare 2 bylo v multiplayerových hrách různých Call of Duty titulů shozeno 31 miliard krabic s pomocí (care packages), což by stačilo na postavení Velké čínské zdi. Stokrát. V hře bylo zničeno pět miliard aut, což je prý pětinásobek všech registrovaných automobilů na celém světě. Nu a hráči už v Call of Duty od CoD4:MW strávili dohromady 2,85 milionů let. Když se nad tím člověk zamyslí, co všechno jiného by se s tím časem dalo dělat, tak... ale raději nic. Infografiku se spoustou nul najdete uvnitř článku.

Tagy: akční multiplayer FPS válečná

Zdroje: MCV

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.