zavřít

Streamer Call of Duty dostal ban na Twitchi, když během vysílání omylem vystřelil z pistole

- Téma autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Velmi liberální zbraňové právo ve Spojených státech amerických si vysloužilo další oběť. V tomto případě naštěstí nedošlo k žádným ztrátám na životech, utrpěla pouze důstojnost a kariéra jednoho streamera. Profesionální hráč Call of Duty Carl Reimer si tento týden vysloužil ban na streamovací službě Twitch za manipulaci se zbraní, když z ní během živého přenosu omylem vystřelil. Navíc byl přitom opilý.

zdroj: Twitch.tv

Reimerově streamerské kariéře se stala osudná chvíle, kdy se rozhodl sehrát scénku, v níž komusi se zbraní v ruce vyhrožuje za to, že se mu vysmívá kvůli chudobě. Patrně usoudil, že jeho Glock není nabitý, respektive si myslel, že ho pohybem závěru vybil, ale tak trochu nevzal v úvahu existenci komory, kde už náboj byl. A vystřelil.

„Panebože. Co to k*rva? Přísahal bych, že jsem zrovna vyprázdnil zásobník,“ komentuje Reimer situace zmateně. Streamer nevypadá jako standardní kandidát na Darwinovu cenu, nicméně tvrdí, že byl během incidentu pod vlivem návykových látek. K úhoně v tomto případě přišla pouze plechovka energetického nápoje G-Fuel – a jeho kanál na Twitchi, který je kvůli tomuto extempore pozastavený.

Carl Reimer od té doby zveřejnil omluvu na svém YouTube kanále, kde zatím ban ještě nedostal: „Zbraně nejsou hračky a neměli byste si s nimi zahrávat.“ Dokonce našel dostatek sebereflexe, aby si uvědomil, že mohl někoho vážně zranit.

Jeho pověst už ale stihla utrpět. Esportová organizace Soar Gaming ho s okamžitou platností odvolala ze své soupisky a není jasné, jestli svůj kanál na Twitchi někdy dostane zpátky.

Doufejme, že se Carl alespoň trochu poučil a příště si na hraní pořídí radši pistoli na kuličky.

Tagy: drunk stream stream fail streamer twitch drama

Zdroje: Twitter,Twitch.tv

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.